BLOG: 10 komentů fanoušků k angažování Rady do Sparty. Slávisté tleskají, Letná naříká


14.03.2017 - 11:32:43

Sparta odpálila třaskavou bombu.Na pozici trenéra angažovala na dobu neurčitou Petra Radu. Fanoušci Sparty běsní, fanoušci Slavie, Plzně a dalších týmů se hodně dobře baví.  

 

Vybrali jsme několik komentářů z internetových diskusů i sociálních sítí. Některé jsou vtipné, jiné brutálně upřímné.

Zatím se nepodařilo najít fanouška, který by si myslel, že Spartě přinese angažmá Petra Rady „pozitivní“ body.

Fanoušci k Petru Radovi 

Tak si to shrňme. Nezaznamenal žádný úspěch v Teplicích ani v Jablonci, pohořel u repre, propadl ve Slavii, vyhodili ho z Jihlavy a naposledy získal s Příbramí krásných devět bodů za půl sezony. Petr Rada. A teď zpívej, kdo jsi sparťanem! (Kryštof Ženatý)Tohle až se dozví Rosický, tak si sám zlomí druhou nohu. :-) (Radim Zeher)Aha. Hm. Tak jo no... Jdu chodit kanálama. Omlouvám se všem Slávistům, že jsem si utahoval na úkor jejich Řebíčka, Straky, LufJardy, Van Kessela a ted Číňanů. Nevěřil jsem, že může být hůž, teď je. (Radim Janota)To máte za to, že se nemodlíte. (Jiř Anderle)A jestli kotel bude dál zlobit, máme v záloze Frantu Cipra! (Petr Volák)

Podívejte se a přečtěte si také

FANS: 10 krutopřísných komentářů fanoušků na téma Simulanti z Camp Nou postoupili

„Jakou máte kvalifikaci?“
No vedl jsem dvakrát Slavii, čtyřikrát Teplice a z Příbrami mě vyhodili, protože jsme byli poslední.“
„Jo, berem vás.“ (Vladimír Kalný)Toho Požára musel někdo zaplatit, aby Spartu zničil, jinak si to neumím vysvětlit. Nejdřív sám sebe jmenuje trenérem, za tři měsíce zadupe Holoubkovu celkem nadějnou práci, pak ho vymete, odvolá sám sebe zpátky do kanceláře a zavolá Radovi. To by nevymyslel, ani slávista, takovej scénář... (PavelMatoušek)No ty kráso, to je mazec... Toho lampasáka bych tam nečekal ani v nejhrůznější snu. (Petr Müller)Největší radost z Radova působení mají vždycky kluboví dodavatelé dveří. (Pavel Sladovník)Tak to je petelice. Už vidím jak si Rada rovná do zástupu pokérovaný fešáky a pěkně po vojensku jim nechá sestřihnout komedie na palicích. V kabině bude výborná atmosféra. Vácha a spol se pro Petra přetrhnou.... (Josef Korytář)

Podívejte se a přečtěte si také

BLOG: Rada v roli toaletního papíru. Na Letnou nastoupil coby trenér na jedno použití

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře